Sulme digjitale të koordinuara, media “Citizens Channel” po përballet me ...
Geri Emiri 3 Prill 2024

Sulmet digjitale ndaj gazetarëve dhe mediave në vend po shënojnë rritje, pasi së fundmi media "Citiz...

“Dështuan në zbardhjen e ngjarjes”, dhunimi i gazetarit Elvi Fundo mbetet...
Erjola Azizolli 14 September 2023

Prokuroria e Tiranës e pezulloi hetimin për dhunën ndaj drejtuesit të medias "Citynews.al", Elvi Fun...

Nuk ka postime Te gjitha te shfaqura

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/nwmcvqij/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109