Qyteti që Rrëfen
Redaksia - Amfora.al 27 December 2022

“Zëri i Kulturës”/ Episodi 18

Të rinjtë dhe historia e familjes
Redaksia - Amfora.al 26 December 2022

“Zëri i Kulturës” / Episodi 17

Një jetë si peshkatar
Një jetë si peshkatar
Redaksia - Amfora.al 15 Shkurt 2022

“Zëri i Kulturës” / Episodi 13 Në këtë seri të 13-të podcast-eve “Zëri i Kulturës”, do të jemi me një personazh shumë të veçantë dhe simbolik për qytetin e Durrësit. Vangjush Haxhia i ka kushtuar jetën e tij peshkimit dhe nuk ka reshtur për asnjë ditë në pasionin e tij ndaj detit dhe botës së … Lexo Artikullin

Puna në hije e aktivistëve të “mikut besnik”
Puna në hije e aktivistëve të “mikut besnik”
Redaksia - Amfora.al 27 December 2021

“Zëri i Kulturës” / Episodi 12 Ky episod i serisë së podcasteve “Zëri i Kulturës” ka në fokus disa prej miqve më të veçantë të njeriut, kafshët endacake. Kjo seri “i jep zë” atyre që nuk mund të flasin drejtpërdrejtë me ne, përmes asaj që njihet nga të gjithë kafshë dashësit në Durrës apo Fier, &hell...

Lexo Artikullin
Nuk ka postime Te gjitha te shfaqura

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/nwmcvqij/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109