“Qyteti që Rrëfen”: Familja Kaçulini

Pasaporta e Familjes Kaçulini.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Nga dera e Familjes Kaçulini dolën personalitete të shquara që lanë gjurmë në lëvizjen patriotike, jetën politike, shoqërore dhe në sferën e arsimit dhe mjekësisë. Njihuni me kontributin e saj në qytetin e Durrësit, duke lexuar historikun e përmbledhur të paraqitur më lart.