“Qyteti që Rrëfen”: Familja Tedeschini

Pasaporta e Familjes Tedeschini.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Nga dera e Familjes Tedeschini (Tedeskini) dolën personalitete të shquara që lanë gjurmë në fushën e mjekësisë, jetën politike dhe shoqërore. Njihuni me kontributin e saj në qytetin e Durrësit, duke lexuar historikun e përmbledhur në publikimin më lart.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/nwmcvqij/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109