“Qyteti që Rrëfen”: Familja Nushi

Pasaporta e Familjes Nushi.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Nga dera e Familjes Nushi dolën personalitete të shquara, që lanë gjurmë në fushën e tregtisë, sportit dhe farmaceutikës. Njihuni me kontributin e saj në qytetin e Durrësit, duke lexuar historikun e përmbledhur në publikimin më lartë.

Redaksia - Amfora.al

Amfora.al është një media online kushtuar arkeologjisë dhe monumenteve të kulturës në Shqipëri, me fokus në qytetin e Durrësit. Ne synojnë informimin e qytetarëve për zhvillimet mbi arkeologjinë dhe monumentet e kulturës. Përmbajtja e këtij shkrimi është përgjegjësi e redaksisë së Medias Amfora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *