“Qyteti që Rrëfen”: Familja Vlashi

Pasaporta e Familjes Vlashi.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Nga Familja Vlashi ndër dekada spikatën patriotë, intelektualë dhe muzikantë të talentuar, të cilët i dhanë shumë historisë së Durrësit, kulturës së saj dhe përfaqësimit të emrit të qytetit në botë, përmes muzikës. Njihuni me kontributin e familjes në qytet, duke lexuar historikun e përmbledhur dhe të paraqitur më lart.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/nwmcvqij/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109